Psychotesty Kraków – Centrum Badań Psychologicznych Zielone Światło

Centrum Badań Psychologicznych Zielone Światło, działające na rynku od 2011 r w Krakowie, oferuje Państwu badania psychotechniczne (tzw. psychotesty) dla kierowców. Wszystkie badania przeprowadzone w naszym Centrum Badań odbywają się w komfortowej atmosferze bez niepotrzebnego pośpiechu, ale z poszanowaniem czasu osób korzystających z naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby podczas badań redukować poziom stresu badanych. Badania wykonujemy sprawnie, bez zbędnych procesów przedłużających czas ich wykonania. Psychotesty odbywają się w naszym gabinecie przy ul. Os. Złotej Jesieni 7 w Krakowie w godzinach od 8:00 do 18:00. Podczas badań analizujemy cechy osobowości, sprawność intelektualną oraz psychofizyczną osób przystępujących do testów. Przeprowadzamy badania zarówno kierowców zawodowych jak i kierowców kategorii B, którzy korzystają z pojazdów w w celach służbowych. Zajmujemy się również przeprowadzaniem psychotestów operatorów m. in. wózków widłowych, suwnic, żurawi oraz kierowców skierowanych na badania przez policję.

Nasi pracownicy kładą duży nacisk na zapewnienie jak najlepszych warunków przeprowadzenia psychotestów. Każde badanie rozpoczyna się od rejestracji badanego i przeprowadzeniu krótkiego wywiadu. W wywiadzie tym sprawdzamy m.in. czy stan zdrowia i samopoczucie osoby badanej umożliwia przeprowadzenie badania. Podczas wstępnego wywiadu omawiamy również cel badania oraz jego przebieg, co pozwala skutecznie redukować poziom stresu u badanych.

Wszystkich kierowców zainteresowanych przeprowadzeniem szybkich i bezstresowych psychotestów, zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną na naszej stronie internetowej oraz do odwiedzin w naszym gabinecie. Zachęcamy Państwa również do skorzystania z możliwości telefonicznej rejestracji na psychotesty dla kierowców w naszym krakowskim gabinecie pod nr telefonu 535-876-400. Gabinet jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-18.00.