Badania psychologiczne kierowców Kraków – Zielone Światło

Centrum Badań Psychologicznych Zielone Światło z siedzibą w Krakowie zaprasza na bezstresowo i szybko przeprowadzane badania psychologiczne kierowców. Przeprowadzamy testy psychologiczne kierowców zawodowych, kierowców kategorii B wykorzystujących pojazdy do celów służbowych, operatorów innych pojazdów mechanicznych oraz kierowców skierowanych na badania psychologiczne przez policję. W ofercie naszego krakowskiego gabinetu znajdują się również badania psychologiczne instruktorów oraz egzaminatorów na prawo jazdy oraz kandydatów do tych profesji.

Dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzane w naszym gabinecie badania psychologiczne kierowców, odbywały się w przyjaznej atmosferze a osoby podchodzące do testów nie odczuwały niepotrzebnego stresu. Dbamy również o to, żeby badania odbywały się sprawnie, jednocześnie pamiętając o unikaniu nadmiernego pośpiechu.

Badania psychologiczne kierowców składają się z dwóch części. Pierwsza część polega na sprawdzeniu sprawności intelektualnej, procesów poznawczych oraz cech osobowości badanego za pomocą krótkiego wywiadu oraz kwestionariuszy. Warto zaznaczyć, że to właśnie ten etap badania wzbudza najwięcej niepotrzebnego stresu u badanych osób. Trzeba jednak pamiętać, że nie jest to egzamin szkolny – nie ma tutaj złych lub dobrych odpowiedzi. Ponadto, normy, które należy spełnić podczas badań są przygotowywane w oparciu o statystyki o danej populacji, co sprawia, że uzyskanie pozytywnej opinii jest łatwiejsze.

Druga część badań psychologicznych kierowców ma za zadanie ocenę sprawność psychomotoryczną kierowcy – na tym etapie badanie przeprowadza się aparatami jak np. miernik czasu reakcji bądź aparat krzyżowy. Po przeprowadzeniu dwóch etapów badany zostaje zapoznany z wynikami badań oraz otrzymuje orzeczenie psychologiczne o braku lub istnieniu przeciwwskazań psychologicznych do pracy na danym stanowisku. Całość badań psychologicznych kierowców przeprowadzanych w naszym biurze trwa od 1h do 1,5h.

Wszystkich, którzy chcą skorzystać z szybko przeprowadzanych badań psychologicznych kierowców w Krakowie w atrakcyjnej cenie, zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami oferty dostępnej na naszej stronie internetowej oraz do kontaktu z naszym Centrum. Wszystkie badania psychologiczne kierowców przeprowadzane są w naszym krakowskim biurze przy ul. Os. Złotej Jesieni 7. Zapraszamy również serdecznie do skorzystania z możliwości rejestracji telefonicznej w naszym Centrum Badań Psychologicznych pod nr telefonu 535-876-400.