Bezstresowe i szybkie badania kierowców Kraków – Centrum Badań Psychologicznych

Centrum Badań Psychologicznych Zielone Światło z siedzibą w Krakowie wykonuje profesjonalne badania kierowców zawodowych oraz kierowców kategorii B, którzy wykorzystują pojazd do celów służbowych. Oferujemy również badania psychologiczne instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy oraz operatorów pojazdów mechanicznych takich jak np. koparki, wózki widłowe, dźwigi, suwnice i żurawie. Przeprowadzamy również psychologiczne badania kierowców, którzy zostali skierowani na nie przez policję. Dla przyszłych kierowców, którzy przystępują do egzaminu na prawo jazdy w Krakowie, oferujemy natomiast badania do prawa jazdy. Osoby przystępujące do badań psychologicznych oceniamy na podstawie cech ich osobowości oraz sprawności intelektualnej oraz psychofizycznej. Badania kończą się przekazaniem pozytywnego bądź negatywnego orzeczenia psychologicznego.

Jeżeli szukają Państwo miejsca, gdzie można szybko i bez bezstresowo przeprowadzić badania kierowców w Krakowie, skorzystanie z usług Centrum Badań Psychologicznych Zielone Światło będzie świetnym rozwiązaniem. Przeprowadzane w naszym Centrum badania odbywają się w przyjaznej atmosferze bez niepotrzebnego stresu. Termin badań uzgadniamy każdorazowo z osobą zainteresowaną skorzystaniem z naszych usług, dzięki czemu odbywają się one bez zbędnego pośpiechu. Wszystkie badania przeprowadzane są przez wykwalifikowaną i uprawnioną do przeprowadzania tego typu czynności kadrę psychologów. Oferujemy również atrakcyjne ceny.

Badania kierowców odbywają się w naszym gabinecie w Krakowie przy ulicy Os. Złotej Jesieni 7 w godzinach od 8:00 do 18:00 i trwają, w zależności od celu badania oraz stanowiska pracy, około godziny. Nasza Pracownia wpisana jest pod numerem 88/2011 do rejestru przedsiębiorców prowadzących pracownie psychologiczne, utworzonego przez Marszałka Województwa Małopolskiego. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Przypominamy, że osoba przystępująca do badania powinna przynieść na badanie prawo jazdy, dowód osobisty oraz ewentualnie skierowanie od pracodawcy, lekarza medycyny lub z Wydziału Komunikacji.