Badania dla kierowców Kraków

Jeżeli szukają Państwo badanń dla kierowców w Krakowie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego centrum Zielone Światło. Wykonywanie bezstresowych, szybkich i tanich psychotestów przez naszych wykwalifikowanych psychologów to nasza specjalność.

Kandydaci na zawodowych kierowców muszą przejść badania psychologiczne i lekarskie, które określą ich zdolność do prowadzenia pojazdów mechanicznych. Badania psychologiczne sładają się z trzech etapów: badania testowego, badania na urządzeniach do tego przystosowanych, oraz rozmowy podsumowującej. Nad każdym z nich czuwa psycholog. Badanie testowe pozwala określić osobowość i predyspozycje uczestnika. Badania na urządzeniach, badają sprawność psychomotoryczną, a także procesy myślowe i decyzyjne. Wyniki przekładają się na określenie zdolności koncentracji, szybkości spostrzegania, ogólnej koordynacji wzrokowo-ruchowej. Cały proces kończy indywidualna rozmowa z psychologiem i poinformowanie o rezultacie.

W ofercie badań dla kierowców naszego centrum mającego swoją siedzibę w Krakowie w Nowej Hucie, znajdą Państwo badania lekarskie kierowców zawodowych, operatorów różnych pojazdów mechanicznych takich jak np. koparki czy żurawie, czy kandydatów na instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy. Nasze grono wykwalifikowanych do badań kierowców psychologów i lekarzy, bezstresowo przeprowadzi Państwa przez cały cykl stosownych badań lekarskich i psychotestów. Zapewniamy najlepszą opiekę i gwarantujemy każdemu naszemu klientowi pełny profesjonalizm wykonanych usług. Wszystkie badania wykonujemy na miejscu w Krakowie, szybko, tanio i z dbałością o dobre samopoczucie ich uczestników. Skontaktuj się z nami i przekonaj się sam, że badania dla kierowców w naszym centrum można wykonać szybko, tanio i bezstresowo.